SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

BALIKÇI KENAN’A BEREKET DİLEDİ!

Denizlerde av sezonunun açılmasının ardından Balıkçı Kenan’ı ziyaret ederek hac ibadetinden dolayı da tebrik eden Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, yeni sezonda denizlerde bolluk ve bereket diledi

BALIKÇI KENAN’A BEREKET DİLEDİ!
Bu haber 27 Eylül 2017 - 11:53 'de eklendi.

Türkiye karasularında av sezonunun açılmasının ardından İstanbul’un ünlü balıkçısı Balıkçı Kenan’ı ziyaret eden Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, bolluk ve bereket içinde bir sezon diledi. Hac ibadetine gittiği kutsal topraklardan ibadetini tamamlayarak dönen Balıkçı Kenan Balcı’yı aynı zamanda tebrik eden Başkan Ekrem İmamoğlu, “Kenan beyi hac ibadetinden dolayı tebrik ediyorum. İbadeti kabul olsun. Bu yıl denizlerde av sezonu bayrama denk gelince sessizce başladı, umarım bereketli bir sezon olur. Balıkçı Kenan’ın şahsında tüm balıkçılara da; kazasız belasız bol kazançlı bereketli bir sezon diliyorum” dedi.

KUTSAL TOPRAKLARI ANLATTI

Hac ibadetini tamamlayıp dönmesinden dolayı kendisini ziyaret eden Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na teşekkür eden Balıkçı Kenan Balcı ise, kutsal topraklarda yaşadıklarını anlatarak, hac ibadetinin kendisi için tarifsiz ve anlatılamaz bir duygu olduğunu ifade etti. Bu arada, Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve heyetine Balıkçı Kenan Yaşam Vadisi Tesislerini gezdiren Kenan Balcı, konuklarıyla birlikte çiğ balık tezgahında hatıra fotoğrafı çektirdi. Balıkçı Kenan Balcı, mevsimin balıkları hakkında konuklarına ayrıntılı olarak bilgi aktarırken, havaların serinlemesiyle denizlerde balık bolluğunun olacağının mesajını verdi.  

22007586_874259746061890_8265253318801569467_n

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA