SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

BAŞKAN TOPRAK’A PLAKET

Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli’ ye Kadın Eserleri Kütüphanesi ve Bilgi Merkezi Vakfından, başarılı ‘Kadın Dostu Belediyecilik’ çalışmaları için teşekkür plaketi verildi. 

BAŞKAN TOPRAK’A PLAKET
Bu haber 27 Ocak 2017 - 10:38 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Kadınların geçmişini iyi tanımak, bu bilgileri bugünün araştırmacılarına derli toplu bir şekilde sunmak ve bugünün yazılı belgelerini gelecek nesiller için saklamak amacıyla kurulan Kadın Eserleri Kütüphanesi ve Bilgi Merkezi Vakfının düzenlediği etkinliğe, Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli de davetli olarak katıldı. Türkiye‘nin İlk İlçe Kadın Aile Hizmetleri Müdürlüğünün kurulması, Avcılar’da yaşayan kadınların sosyal hayata daha fazla kazandırılması, kadının aile bütçesine destek olması, kadınlar için düzenlenen eğitim ve sağlık seminerleri, kadınlar için açılan kurslar gibi birçok faaliyetin altına imzasını atan Başkan Dr. Handan Toprak Benli’ ye ‘Kadın Dostu Belediyecilik’ adına yaptığı başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür plaketi verildi.

AVCILAR KADINLARI SOSYAL HAYATIN DAHA ÇOK İÇİNDE

Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli teşekkür plaketini alırken yaptığı konuşmasında; “Kadın Dostu Belediyecilik anlayışımızla, kadının toplumsal, ekonomik hayata kazandırılması, güçlendirilmesi ve sosyalleşmesine yönelik gerçekleştirdiğimiz çalışmalar neticesinde bize plaket takdiminde bulunan Kadın Eserleri Kütüphanesi ve Bilgi Merkezi Vakfına teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz” dedi.

3-2

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA