SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

BAYKAL İÇİN KRİTİK SAATLER

Fransa’dan dönüşünde gece yarısı ateşi yükselen Deniz Baykal, hastanede tedavi altına alındı. Yapılan ilk açıklamada, Deniz Baykal’ın sağlık durumunun iyi olduğu tedavisinin devam ettiği açıklandı.

BAYKAL İÇİN KRİTİK SAATLER
Bu haber 16 Ekim 2017 - 12:17 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal (79), Fransa’nın Strasbourg kentinde temaslarını sürdürüyordu. Türkiye’ye dönen Deniz Baykal, gece yarısı yüksek ateş nedeniyle hastaneye kaldırıldı.
YOĞUN BAKIMA ALINDI 

Ankara Tıp Fakültesi İbn-i Sina hastanesinde tedavisi devam eden Deniz Baykal, tedbir amaçlı yoğun bakıma alındı. Deniz Baykal’ın korumaları ve doktor olan oğlu da yanında bulunuyor.

“SOL KOL VE BACAĞINDA GÜÇSÜZLÜK VAR”

Rektör Yardımcısı Bahattin Güzel ise açıklamasında şunları söyledi:

“Bu müdahale sonucunda ana damarın tıkalı olduğu görüldü. Kapalı olarak işlem yapıldı, tıkalı beyin damarı açıldı. Açılan damara stent konuldu. Tedavi yoğun bakımda devam ediyor. Bilinci açık, sol kol ve bacağında hafif güçsüzlük var. İşlemin çabuk yapılmış olmasında fayda var. Gecikseydi sol kol ve bacağındaki güçsüzlüğün geri dönme şansı az olabilirdi. Şu anda cerrahi bir operasyona ihtiyaç yok. Bu tür durumlarda hayati tehlike her zaman vardır. Ama şu anda ciddi bir problem görünmüyor.”

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA