SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

BAYRAMA YETİŞECEK

Emeklilerin merakla beklediği promosyon haberi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu’dan geldi. Soylu, bütün çalışmaların tamamlandığı, hükümet değişikliği nedeniyle ertelemek zorunda kaldıklarını açıkladı

BAYRAMA YETİŞECEK
Bu haber 27 Ağustos 2016 - 11:34 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Habertürk’ün sorularını yanıtladı. Asgari ücretten, GSS prim borçlarına kadar bilgi veren Süleyman Soylu merakla beklenen 2016 emekli promosyonuyla da ilgili açıklama yaptı.

Promosyon çalışmaları ne durumda sorusunu yanıtlayan Süleyman Soylu, “Emeklilere promosyon konusunda çalışmamızı tamamladık. Tam gündeme getireceğimiz zaman hükümet değişti. Tüm bankalarla ve PTT dahil tüm kurumlarla görüştük. Üç aşağı beş yukarı her şey belli. Hedefimiz iki bayram arasında bu işi bitirmekti ama beceremedik. Hazırlıklarımız tamam, fırsatını bulduğumuz ilk anda hükümetimize çalışmamızı sunacağız. Bankaların asgari olarak kabul ettikleri var, bizim istediğimiz var. Buna ait çok güzel bir formülümüz var. Bunu hükümetimize arz ettikten sonra kamuoyuyla paylaşacağız” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA