SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

BAYRAMLIKLAR AVCILAR BELEDİYESİ’NDEN

Sosyal belediyecilik anlamında birçok çalışmaya imza atan Avcılar Belediyesi minik çocukların mutluluğuna ortak olarak onlara çifte bayram yaşattı.

BAYRAMLIKLAR AVCILAR BELEDİYESİ’NDEN
Bu haber 08 Haziran 2018 - 11:46 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Bizde Her şey Çocuklar İçin sloganıyla Avcılar Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü ve İyilik Melekleri Derneği’nin beraber yürüttüğü etkinlikte Ramazan Bayramı öncesi çocuklar güzel elbiselerle giydirildi. Avcılar Belediyesi’nde gerçekleşen etkinlikte minik çocuklar Başkan Toprak’ı ziyaret etti. Ziyarete gelen çocukları teker teker ismini ve hatırlarını soran Başkan Toprak her biriyle ayrı ayrı ilgilenerek uzun uzun sohbet etti. Bayramlaşma merasiminden sonra minik çocuklara hediyeleri verildi. Çocukların yaşadığı mutluluk gözlerinden okundu. Başkan Toprak, Avcılar Belediyesi’nin Çocuk Dostu Belediyecilik kapsamında çocuklara yönelik yaptığı faaliyetleri anlattı.

Çocukların yaşadığı mutluluğa ortak olan Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli şunları kaydetti; “En güzel elbiseleri, Bayramda en güzellerimize giydiriyoruz. Bizde Her şey Çocuklar İçin sloganıyla yola çıkan İyilik Melekleri Derneği ve Avcılar Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğümüz birlikte Ramazan Bayramında Çocuklarımızı en güzel elbiselerle giydirmenin mutluluğunu paylaşıyoruz. Her yavrumuzun eşit ve adil şartlarda büyümesini sağlamak ve ülkemizin aydınlık yarınları için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA