SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

BECERİLERİNİZ KONUŞACAK

Beylikdüzü Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile “El Sanatları Teknolojisi, Kişisel Gelişim ve Eğitim, Yabancı Dil” kategorilerinde ücretsiz düzenlenecek Sertifikalı Kış Okulları başlıyor.

BECERİLERİNİZ KONUŞACAK
Bu haber 12 Şubat 2018 - 20:51 'de eklendi.

Kayıtlar için herhangi bir zaman sınırlamasının getirilmediği kurslarda derslere 26 Şubat-1 Mart arası netleşecek bir tarihte start verilecek. 444 09 39 NO’lu Çağrı Merkezi hattından detaylı bilgi alınabilir.

Vatandaşlara yeteneklerini ve kendilerini geliştirme fırsatı sunan Beylikdüzü Belediyesi, Halk Eğitim Merkezi ile anlamı bir işbirliği yaptı. “El Sanatları Teknolojisi, Kişisel Gelişim ve Eğitim, Yabancı Dil” kategorilerinde çeşitli branşlarda sınıfların açılacağı Kış Okulları, Beylikdüzü Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi organizasyonu ile ücretsiz düzenlenecek. Katılımcılar, kurs sonunda sertifika almaya hak kazanacak. Derslerin gerçekleşeceği merkezler arasında Özgecan Aslan Kültür Merkezi, Kavaklı Kurs ve Kültür Merkezi, Zübeyde Ana Sosyal Yaşam Merkezi, Barış Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezi ve Beylicium AVM yer alıyor.

El Sanatları Teknolojisi kategorisinde; elde kurdela işi, dolgu oyuncak, bebek yapımı (Amigurimi), ahşap boyama ve vernikleme, çeyiz ürünleri hazırlama, tel kırma, özel gün ve nikah şekerleri hazırlama, misinalı takı yapma, seramik biçimlendirme, ahşap yakma, hüsni- hat (Kaligafi), temel makyaj, yaş pasta yapımı; Kişisel Gelişim ve Eğitim kategorisinde diksiyon, Yabancı Dil kategorisinde ise Arapça ve İngilizce branşları bulunuyor.

Kayıtlar için herhangi bir zaman sınırlamasının getirilmediği kurslarda derslere 26 Şubat-1 Mart arası netleşecek bir tarihte start verilecek. İlgilenen vatandaşlar 444 09 39 NO’lu Çağrı Merkezi hattını arayarak detaylı bilgi alabilirler. Kayıt yaptırmak isteyenler ise belirlenen kurs merkezlerine giderek doğrudan başvurabilirler.

 

 

 

 

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA