SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

BELEDİYEDEN MAAŞ AÇIKLAMASI

Avcılar Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğü, belediyelere yapılan ödenek kesintileri ve sonuçlarıyla ilgili sosyal medya hesaplarından kamuoyu bilgilendirmesi yayınladı.

BELEDİYEDEN MAAŞ AÇIKLAMASI
Bu haber 11 Ağustos 2017 - 21:40 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Avcılar Belediyesi resmi sosyal medya hesaplarından paylaşılan kamuoyu bilgilendirme duyurusuna göre;

“Tüm çalışanlarımıza; Avcılarımıza verdiğimiz hizmete katkılarından dolayı ve Demokratik haklarını kullanarak ilçe belediyelerine yaşatılan ekonomik sorunları kamuoyu ile paylaştıkları için teşekkür ederiz.

İktidar partisine mensup belediyeler de aynı sorunu yaşamaktadır, ancak bizim çalışanlarımız bunu özgürce ifade edebilmektedir.

Genel Bütçeden ilçe belediyelerine İller Bankası üzerinden gönderilen ve zaten az olan ödenekten vergi, SGK ve Büyükşehir tahakkuklarının peşinen kesilmesi, personel giderlerini sağlamaya çalışmakta olan tüm belediyelerle birlikte belediyemizi de olumsuz etkilemiştir.

Gelirlerini iki katına çıkarmayı başarmış olan belediyemizin önceliği çalışanımızın memnuniyetidir. Kadrolu işçilerimizin maaş aksaması yoktur. İkramiyelerinde kısa bir gecikme olmuştur ve taşeron firmaların bir buçuk aylık hak ediş gecikmesi ile birlikte önümüzdeki günlerde telafi edilecektir.”

1

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA