SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

BELEDİYEDEN TAM DESTEK

Elektrik arızasını çabuk gidermek için sepetli araç ve teknik eleman desteği gibi birçok kuruluşa destek veren Avcılar Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Başkan Dr. Handan Toprak Benli’ nin öncülüğünde, Avcılar halkının günlük yaşamın getirdiği olumsuzluklar ve aksaklıklardan etkilenmemeleri için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.  

BELEDİYEDEN TAM DESTEK
Bu haber 26 Ocak 2017 - 10:25 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Avcılar Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, aydınlatma direklerinin arızalarının tamirinden mahalle aralarında meydana gelen su tesisatı arızalarının yapımına kadar birçok alanda Avcılar’da yaşayan vatandaşlar için hizmet etmeye devam ediyor. İbadethanelerin temizliği, okullarda yapılan aydınlatma tadilatı ve okulların temizliği, belediye otobüsü çarpması sonucu devrilen elektrik direğinin tekrar yerleştirilmesi, kar yağışının etkili olduğu zamanlarda can ve mal kaybına sebep olmaması için buz sarkıtlarının temizlenmesi ve karların kürünmesi gibi birçok hizmeti, Avcılar halkının günlük yaşantısına kesintisiz devam edebilmesi için gerçekleştiriyor.

Avcılar Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, BEDAŞ gibi Avcılar’da bulunan diğer kamu kurumlarına da, Avcılar halkının sorununun hızla çözülebilmesi için teknik personel ve araç desteği sağlıyor. Avcılar Belediyesi bünyesinde yer alan müdürlüklerle de koordineli bir şekilde çalışarak gerekli olduğu anlarda teknik personel ve araç desteği sağlayarak belediyenin vermiş olduğu hizmetlerin de aksatılmadan devam etmesini sağlıyor.

KALİTELİ HİZMET KALİTELİ YAŞAM

Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli de konu ile ilgili olarak; “ Biz hizmet etmek için varız. Hemşehrilerimizin daha iyi şartlarda yaşaması ve daha kaliteli hizmet alması için yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

4

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA