SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

BELEDİYELERi ELEŞTİRDİ

Bakırköy Belediyesi Gönüllü Çevreciler Tiyatro Topluluğu’nun engelliler haftası münasebetiyle Bakırköy Belediyesi Tarık Akan Konferans Salonu’nda sahnelediği “Her Şeye Rağmen Yaşamak Güzel” oyununda Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu da görme engelli genç olarak sahneye çıktı.

BELEDİYELERi ELEŞTİRDİ
Bu haber 13 Mayıs 2017 - 13:28 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Kendisi gibi görme engelli eşiyle deniz kenarında yürüyüşe çıkan Başkan Kerimoğlu, martılara ekmek atarken barikat olmamasından dolayı denize düştü.

Denize düşmeden önce, Eşinin “daha önce burada barikat vardı bir şey olmaz” demesi üzerine Başkan Kerimoğlu’nun “Bu belediyelere güvenilmez barikatı kaldırmışlardır” diyaloğu izleyenler tarafından dakikalarca alkışlandı.

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, engellilerin sorunlarına dikkat çekmek amacıyla gerçekleşen oyunda görev almaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek, ”Engelliler için farkındalık yaratmak için elimizden gelen tüm çabayı göstermeye devam edeceğiz” dedi.

Başkan Bülent Kerimoğlu, oyun sonunda tamamı gönüllü amatör tiyatroculara katkılarından dolayı sertifika verdi.

Oyunun sonunda ayrıca yardımseverlerin katkılarıyla ve oyundan elde edilen gelirle  alınan   2 akülü tekerlekli sandalye ve 1 tekerlekli sandalye de ihtiyaç sahiplerine teslim edildi.

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA