BEŞİKTAŞLI TARAFLARLAR KENETLENDİ

Beşiktaş taraftarları Avcılar’da iftar sofrasında bir araya gelerek, tekrar kenetlendi. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Fenerbahçe Başkanı seçilen Ali Koç’u kutladığını belirtirken bu yıl umduklarını bulamadıkları Spor Toto Süper Ligi’nde önümüzdeki sezon için hırslandıklarını söyledi.

04 Haziran 2018 - 14:46 'de eklendi.
resim

Beşiktaş’ın Avcılar Şubesi tarafından verilen iftara Avcılar Belediyesi ekipleri de masa ve sandalye desteği verdi. Dernek binasının arkasında yer alan otopark alanında gerçekleşen iftara Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve siyah- beyazlı kulübün bazı yöneticilerinin yanı sıra Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli de katıldı.

Toprak, Beşiktaş’ın çok değerli başkanı Fikret Orman’a teşekkür ederek şunları kaydetti, “Avcılarımıza hoş geldiniz. Avcılarımızın coşkusuna coşku sevincine sevinç kattınız.” Ayrıca iftarı düzenleyen Avcılar Beşiktaşlı Taraftarlar Derneğinin Başkanı Selçuk Aydoğan’a, yönetim kuruluna ve tüm emeği geçenlere teşekkür etti.

Sunuculuğunu Alaaddin Orhan’ın yaptığı gecede Avcılarlı Beşiktaşlılar iftar sonrası meşaleler ve tezahüratlarla eğlenceli anlar yaşadı. Başkanı Fikret Orman konuşmasının bir bölümünde Fenerbahçe’de büyük oy farkı ile Aziz Yıldırım’ın yerine başkana seçilen Ali Koç’u kutladığını vurgularken, siyah- beyaz camianın önümüzdeki sezon için daha hırslı olduğunu söyledi.

Masaüstü Sürümüne GeçTürkiye ve İstanbul'dan en güncel son dakika haberleri... İlçe belediye haberleri... Siyaset, spor, magazin ve ekonomide son dakika gelişmeleri...
NOZZ Şablon
. . .