SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

BEYLİKDÜZÜ TRAFİĞİNİ RAHATLATACAK

Beylikdüzü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Adnan Kahveci Mahallesi’nde çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Yaşam Vadisi 1. ve 2. Etabının bağlantı noktası olacak kavşak çalışmasını projelendiren ekip, uygulama çalışmalarını sürdürüyor.   

BEYLİKDÜZÜ TRAFİĞİNİ RAHATLATACAK
Bu haber 19 Aralık 2016 - 10:41 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

1 milyon metrekarelik etki alanına sahip Yaşam Vadisi Projesi’nin 1. ve 2. Etabı bağlantısı için kavşak çalışması Beylikdüzü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından başlatıldı. Projelendirilmesi yapılan kavşağın uygulama çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Adnan Kahveci Mahallesi, Atatürk Caddesi ve Davutpaşa Caddesi’nin birleşim noktası olacak kavşağın kısa sürede tamamlanması planlanıyor.

Daha önce Beylikdüzü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince çalışmaları tamamlanan ve çalışmalara devam edilen caddelerin bu kavşakla koordinasyonu sağlandıktan sonra Çarşamba ve Pazar günleri kurulan Beylik Pazarı’nın trafik yoğunluğunun ortadan kalkması hedefleniyor. Ayrıca bu çalışmanın sonunda Gürpınar, Dereağzı ve Adnan Kahveci Mahallelerinin sahille bağlantısı kolaylaşacak ve bölge trafiği büyük ölçüde rahatlayacak.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA