SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

BEYLİKDÜZÜ’NDE RAMAZAN DENETİMİ

Vatandaşların kaliteli hizmeti gönül rahatlığıyla alabilmesi için Beylikdüzü Belediyesi Ramazan ayında denetimleri sıklaştırdı.

BEYLİKDÜZÜ’NDE RAMAZAN DENETİMİ
Bu haber 01 Haziran 2017 - 12:38 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Zabıta Müdürlüğü’nden yetkililerinin yanında Başkan Yardımcısı Fatma Hoşgöz’ün de katıldığı denetimlerde ruhsat ve hijyen kontrollerinin yanı sıra esnafla sohbetler de gerçekleşti. 

Beylikdüzü genelinde belirli periyodlarla gerçekleşen ruhsat ve hijyen denetimleri Ramazan ayında hız kazandı. Beylikdüzü Belediyesi Zabıta Müdürü Atila Uysal ve müdürlük yetkililerinin yaptığı denetimlere, Başkan Yardımcısı Fatma Hoşgöz de katıldı. Denetimler sonucu tespit edilen sorunlar Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’ne ve İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne bildirildi.

Yapılan denetimlerde esnafla sohbet eden Fatma Hoşgöz, vatandaşın kaliteli hizmet aldığından emin olabilmesi için üçüncü bir göz olarak çalıştıklarını dile getirdi. Hoşgöz, “5393 sayılı kanunun belediyelere verdiği yetkilerle bu denetimleri gerçekleştiriyoruz. Belirli periyodlarla işletmeler ziyaret edilerek denetimler devam edecek. Vatandaş da gönül rahatlığıyla bu noktalardan alışverişlerini yapabilecek.” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA