SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

BEYLİKDÜZÜ’NÜN 1000. BEBEĞİYLE PASTA KESTİ

Yeni doğan bebekleri hediyelerle karşılayan Beylikdüzü Belediyesi, ziyaretlerin başladığı tarihten bugüne doğan 1000. bebeğe pasta kesti.

BEYLİKDÜZÜ’NÜN 1000. BEBEĞİYLE PASTA KESTİ
Bu haber 29 Mart 2017 - 16:04 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da katıldığı ziyarette aileyi tebrik ederek, minik Bilal Çağan Sezer’e sağlıklı bir ömür diledi.

Geleceğin umut ışığı olan, yeni doğan bebekler, Beylikdüzü Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafından sürprizlerle karşılanıyor. 2016 yılının 2 Şubat tarihinde başlayan “Hoş Geldin Bebek” ziyaretlerinin sonunda doğan 1000. bebeğin doğumu pastayla kutlandı. Yeni doğan bebek seti hediye edilen ziyarette aileye ve minik bebek Bilal Çağan Sezer’e hayırlı, sağlıklı bir ömür dilendi.

“Bizim Derdimiz Aile Olmayı Başarabilmek”

Ziyarete, Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Hoşgöz, Belediye Meclis Üyesi Nejla Kotil, Sağlık İşleri Müdürü Ali Onur Baştuğ ve Sağlık İşleri Müdürlüğü personeli katıldı. Başkan Ekrem İmamoğlu, “Böyle güzel mutlulukları paylaşmak çok hoşumuza gidiyor. Bizim derdimiz aile olmayı başarabilmek. Hediyelerimizle geldik ama bizim çocuklarımıza bırakabileceğimiz en güzel hediye güzel bir çevre olacak.” dedi.

bebek-ziyareti-1

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA