SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

BİRLİK OLMA ZAMANI

Esenyurt ’ta iş ve siyaset alanında tanınan iş adamı Mehmet Mısırcı tarafından düzenlenen Doğu ve Güneydoğulu kanaat önderleri ile kahvaltı programına Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu konuk oldu.

BİRLİK OLMA ZAMANI
Bu haber 13 Nisan 2017 - 13:36 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Açılış ve selamlama konuşması yapan Mehmet Mısırcı, Esenyurt’a hizmet ve yatırımları ile ilçenin çekim merkezi ve yaşanabilir bir kent olduğu için Başkan Necmi Kadıoğlu’na teşekkür etti.

“Zalimlere karşı birlik olmalıyız”

Programda söz alan Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, birlik ve beraberlik mesajları verdi. Kadıoğlu, “ Bizler bu topraklarda bir bütünüz ve Müslüman bir toplumuz. Geçmişten bugüne her zaman Müslümanların karşısında haçlılar vardı ve var olmaya devam ediyor. Bizde dünyanın dört bir yanında mazlumların her daim yanında olacağız. Eğer biz bir olduğumuz takdirde, bu zalimler sürekli bize tuzak kuracaktır. Ama biz Müslümanlar hiçbir zaman ayırım yapmadan, aramıza nifak sokmadan, hainlere karşı dik durmalıyız. Bu topraklar tüm kardeşlerimize yeter. Yeter ki zalimlere fırsat vermeyelim onlara kendimizi muhtaç etmeyelim. Kardeşçe birbirimizi sevelim, sayalım” dedi.

Konuşması ardından Başkan Kadıoğlu katılımcıların sorularını yanıtladı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA