SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE ESENYURT’U KAZANACAĞIZ

Cumhuriyet Halk Partisi Esenyurt İlçe Başkanı Ali Gökmen, partisinin Esenyurt Belediye Başkan Aday Adaylarını sabah kahvaltısında buluşturdu. Toplantıda, seçim sürecine ilişkin yürütülecek stratejiler üzerine fikir alışverişi yapıldı.

BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE ESENYURT’U KAZANACAĞIZ
Bu haber 12 Aralık 2018 - 16:49 'de eklendi.

İlçe Başkanlığı’nda bu sabah gerçekleşen kahvaltıya Aday Adayları Seyfettin Başkan, Tuncer Marangoz, Kemal Deniz Bozkurt, Dilek Koçak, Taner Uluğ, Atakan Çiftçi ve Kurban Aslan katıldı. Aday Adaylarından Hakan Ataklı, Ankara’da olduğu için toplantıya katılamadı.

Toplantının ardından kısa bir açıklama yapan CHP İlçe Başkanı Ali Gökmen, birlik ve beraberlik içerisinde Esenyurt’u kazanacaklarını söyledi. Gökmen, “İlçe Başkanlığımızda adaylarımız ile sabah kahvaltısında bir araya geldik. 31 Mart seçim stratejilerini konuştuk, Esenyurt’u hem örgütümüz hem aday adayı arkadaşlarımız iyi tanıyoruz ve kollektif bir süreç yönetimi yaşıyoruz. Omuz omuza süreci yöneteceğiz ve birlik beraberlik içinde Esenyurt’u kazanacağız.” şeklinde konuştu.

Toplantıda söz alan tüm aday adayları birlik ve beraberlik mesajları verdiler. Esenyurt’ta, sürecin başından beri tüm İstanbul’a örnek olacak bir bütünlük ve beraberliğin yaşandığına vurgu yapan aday adayları, içlerinden kim adaylaşırsa adaylaşsın aynı şekilde çalışmaya devam edeceklerinin altını çizdiler.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA