SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

BOAT SHOW’A İLGİ BÜYÜK

CNR Avrasya Boat Show’u 63 bin 507 kişi ziyaret etti.

BOAT SHOW’A İLGİ BÜYÜK
Bu haber 22 Şubat 2017 - 23:33 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Tekne ve botlarda hız ve konfor arayan deniz tutkunları CNR Avrasya Boat Show Fuarı’nda aradıklarını buldu. Fuarı, yerli ve yabancı 63 bin 507 kişi ziyaret etti.

Fuar kapsamında düzenlenen seminere katılan Deniz Ticareti Genel Müdürü Cemalettin Şevli, “Fuarda, sektöre yaptığımız düzenlemeleri anlatma fırsatı bulduk. Biz üzerimize düşeni yaptık. Buyurun siz de üzerinize düşeni yapın. Bir an önce Türk bayrağına geçin. Türk bayrağına geçme konusunda özellikle kadınlardan destek bekliyoruz.” Deniz severlerin tüm arayışlarına yanıt veren CNR Avrasya Boat Show, yoğun ilgi ile karşılandı. Geçtiğimiz yıl 50 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırlayan fuarı, 3 bin 539’u yabancı olmak üzere 63 bin 507 kişi ziyaret etti.

Fuar, Bulgaristan, Almanya, İngiltere, Rusya, Ukrayna, ABD, İtalya, Fransa, Romanya, Yunanistan başta olmak üzere pek çok ülkeden yabancı ziyaretçi ağırladı. CNR Holding kuruluşu Pozitif Fuarcılık organizasyonunda Deniz Endüstrisini ve Denizciliği Geliştirme Derneği (DENTUR) iş birliğinde gerçekleştirilen CNR Avrasya Boat Show’da her bütçeye uygun teknelerin yanında botlar, jet skiler, yelkenliler ve çeşitli deniz malzemeleri ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA