SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

BÖYLESİ İLK KEZ OLUYOR

Türkiye’nin en ferah ve en kapsamlı hayvan bakım evi olan“Beylikdüzü Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi ve Geçici Hayvan Bakım Evi” titizlikle yürütülen çalışmaların ardından 4 Ekim Salı günü açılıyor.

BÖYLESİ İLK KEZ OLUYOR
Bu haber 30 Eylül 2016 - 12:07 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Merkezde; röntgenden ameliyathaneye donanımlı bir hastane ortamının yanı sıra kedi bakım ünitesi ve felçli hayvan bakım ünitesi de bulunuyor.

Beylikdüzü Belediyesi, sokak hayvanlarının yaşam hakkını korumaya ve iyileştirmeye yönelik faaliyetlerine bir yenisini daha ekleyerek ilçe sokaklarında yaşayan sevimli hayvan dostlarımıza bakım, tedavi ve sahiplendirme hizmeti verecek olan Türkiye’nin en ferah ve en kapsamlı hayvan bakım evini açıyor.

muayene-ederken-tedavi-unitesi14 dönümlük bir alana konumlandırılarak adeta yeniden inşa edilen Merkezde, röntgen, kan sayım cihazı, biyokimya analizatörü, kedi ve köpek ameliyathanesi, küçük hayvanlar tedavi ünitesi ve yoğun bakım ünitesi gibi donanımlı bir hastane ortamı kuruldu. 1000’e yakın hayvanın bulunduğu Merkezde, hayvanların ısınması için de son teknoloji ısıtma sisteminin oluşturuldu, yeni yapılan mutfak bölümünde ise günlük 4,5 ton yemek hazırlanıyor.

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA