SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

BU ELLER ÇOK HAMARAT

Hamarat kadınların elinden çıkan ürünler herkesi kendine hayran bıraktı.

BU ELLER ÇOK HAMARAT
Bu haber 13 Mayıs 2017 - 12:08 'de eklendi.

Beylikdüzü Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün kültür-sanat kurslarında  tecrübeli hocaların verdiği mefruşat, el nakışı, iğne oyası, tel kırma ve amigurumi derslerinin sonunda oluşan sergi Özgecan Aslan Kültür Merkezi’nde açıldı.

Kadınların en güzel el emeği göz nuru ürünleri Özgecan Aslan Kültür Merkezi’nde sergilenmeye başladı. El Emeği Sergisi, Beylikdüzü Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün kültür-sanat kursları kapsamında tecrübeli eğitmenlerden ders alan kadınların titizlikle ortaya çıkardığı ürünleri içeriyor.

Mefruşat, el nakışı, iğne oyası, tel kırma ve örgü bebek amigurumi derslerinin sonunda şahane bir serge ortaya çıktı. Serginin açılışına kursiyerler, vatandaşlar Beylikdüzü Belediyesi Meclis Üyesi Ebru Çevik ve Beylikdüzü Belediyesi Başkan Yardımcısı Leyla Ünver katıldı. Ünver, “Kadınlara yapılan yatırım, geleceğe yapılan yatırımdır. Herkesin emeğini kutluyorum.” dedi. Çevik ve Ünver, birbirinden güzel ürünlerin ortaya çıkmasını sağlayan hocalar Betül Yayger, Hatice Uyanık, Elif Eren ve Filiz Ören’e teşekkür çiçeği takdim etti. Sergi 19 Mayıs tarihine kadar açık kalarak sanatseverleri ağırlayacak.

sergi-acilisi-5

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA