SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

BÜFOD 17. DÖNEM SERGİSİNİ AÇTI

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu ile birlikte Büyükçekmece Fotoğraf Derneği (BÜFOD) 17. dönem kursiyerlerinin “Sarı” temalı fotoğraf yarışmasının sergi açılışını gerçekleştirdi.

BÜFOD 17. DÖNEM SERGİSİNİ AÇTI
Bu haber 16 Ekim 2017 - 12:44 'de eklendi.

 

Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezi İbrahim Çallı Sanat Galerisi’ndeki sergi açılışına BÜFOD Başkanı Hürriyet Akın, Büyükçekmece Belediye Başkan Danışmanı Prof. Dr. Güler Ertan, Marmara Roman Federasyonu Başkanı Sinan Karaca Öztürk ve çok sayıda sanatsever katıldı. Sergi açılışında konuşan Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Büyükçekmece’nin kültür ve sanat alanında da öncü olduğunu belirterek, Büyükçekmece’nin kültür ve sanat hayatına önemli katkı sağlayan BÜFOD’u ortaya koyduğu başarılı çalışmalardan ötürü kutladı.

Ödülleri takdim edildi

Başkan Akgün’ün konuşmasının ardından BÜFOD 17. Dönem kursiyerlerinin “Sarı” temalı fotoğraf yarışmasının sergi açılışı gerçekleştirildi. Açılış sonrasında davetliler sergiyi gezi. Yarışmada ilk üçe giren fotoğrafların sahipleri ödüllerini CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün ve Prof. Dr. Güler Ertan’ın elinden aldı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA