SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

Bülent Kerimoğlu’ndan Kemal Deniz Bozkurt’a tam destek

Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu, kendisini ziyaret eden CHP Esenyurt Belediye Başkan Adayı Kemal Deniz Bozkurt’u yürekten desteklediğini belirterek başarı diledi.

Bülent Kerimoğlu’ndan Kemal Deniz Bozkurt’a tam destek
Bu haber 05 Şubat 2019 - 17:33 'de eklendi.

CHP Esenyurt Belediye Başkan Adayı Kemal Deniz Bozkurt, bugün CHP PM Üyesi Emre Çam, ve CHP Esenyurt İlçe Başkanı Ali Gökmen ile Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu’nu makamında ziyaret etti. Aynı zamanda hemşehri de olan Bozkurt ve Kerimoğlu, yerel seçim üzerine fikir alışverişinde bulundu. Ziyarete ilişkin kısa bir değerlendirme yapan Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu, “Esenyurt Belediye Başkan Adayımız Kemal Deniz Bozkurt ile yerel seçimleri değerlendirdik. 31 Mart akşamı İstanbul’u ve ilçelerini “Sosyal Demokrat Belediyecilikle” taçlandırmak için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Seçim çalışmalarında başarılar diliyor, yürekten destekliyorum.” ifadelerini kullandı.

CHP Esenyurt Belediye Başkan Adayı Kemal Deniz Bozkurt ise, başarı dileği ve destek açıklamasından dolayı Başkanı Kerimoğlu’na teşekkür etti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA