SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

BÜYÜK ADA MÜJDESİ

Büyükçekmece Belediyesi’nin girişimleriyle TURYOL S.S. Turizm ve Yolcu Deniz Taşıyıcılar Kooperatifi’nce her yıl gerçekleşen Büyükçekmece – Büyükada vapur seferleri Ramazan Bayramı’nda başladı.

BÜYÜK ADA MÜJDESİ
Bu haber 29 Haziran 2017 - 12:02 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

 

Büyükçekmece Belediyesi ve TURYOL işbirliğiyle Salı, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri olmak üzere yapılacak Büyükçekmece – Büyükada seferleri, sabah 09:00’da Mimarsinan İskelesi’nden yapılacak. Büyükada’dan Büyükçekmece’ye dönüş saati ise 17:30 olarak belirlendi. Büyükçekmece – Büyükada arası ulaşım hizmetinin tarifesi ise tam 20 TL, öğrenci 15 TL olacak.

Mehtap turları her akşam düzenlenecek

Ayrıca geçtiğimiz yıllarda olduğu yaz mevsimi boyunca akşam saatlerinde Büyükçekmece’de Mehtap turları da düzenlenecek. Albatros sahilinden her gece 22:30’da başlayacak Mehtap turlarının tarifesi de 15 TL olarak belirlendi. Seferle hakkında detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar 0 530 592 83 67 nolu telefonu arayabilecekler.

“Bölge halkına hayırlı olsun”

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Büyükçekmece – Büyükada vapur seferlerinin Ramazan Bayramı’nın birinci gününde başladığını hatırlatarak; “Büyükçekmece ve bölge halkımıza hayırlı olmasını diliyorum” ifadesini kullandı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa