SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

BÜYÜK AİLESİYLE BAYRAMLAŞTI

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, her bayramda olduğu gibi bu Kurban Bayramı’nda da çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmadı.

BÜYÜK AİLESİYLE BAYRAMLAŞTI
Bu haber 02 Eylül 2017 - 17:26 'de eklendi.

Büyükçekmece’nin mahallelerini sokak sokak gezen Başkan Akgün, vatandaşlarla tek tek bayramlaştı.

Çocukları da sevindirdi

Her dini bayram tatilinde bayram süresince Büyükçekmece halkıyla bayramlaşan Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün bu bayramda da belediye meclis üyeleri ve belediye başkan yardımcıları ile birlikte mahalleleri gezerek hem ilçe halkıyla bayramlaştı hem de çocukları sevindirdi.

Büyükçekmeceliler ziyaretten memnun

Kurban Bayramı’nın birinci gününde yeni belediye binasına gerçekleştirilen bayramlaşma törenin ardından belediye meclis üyeleri ve belediye başkan yardımcıları ile mahalle bayramlaşmalarına çıkan Başkan Akgün, bayramın ikinci gününde de vatandaşlarla bayramlaştı. Esnafı da ziyaret eden Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, bayramlaşma sırasında vatandaşların sorun ve taleplerini de dinleyerek, gereğinin yapılması konusunda teknik ekiplerine talimat verdi. Gittikleri her mahallede vatandaşlara çeşitli ikramlarda da bulunan Başkan Akgün ve belediye meclis üyelerine gösterilen ilgi de büyük oldu. Başkan Akgün, elini öpen ve bayramını kutlayan çocuklara da bayram harçlığı verdi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA