SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

Büyükçekmece Belediyesi hız kesmiyor

Büyükçekmece Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, acil yol bakım onarım, altyapı ve üstyapı ekipleriyle birlikte Büyükçekmece’nin farklı noktalarında mesaisini hız kesmeden sürdürüyor.

Büyükçekmece Belediyesi hız kesmiyor
Bu haber 23 Temmuz 2018 - 10:56 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Yoğun mesaisini ilçe genelinde sürdüren Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, ekibinin gerçekleştirmekte olduğu tüm çalışmaları adım adım takip ediyor. Çalışmaların yapıldığı noktalarda denetimlerini sürdürürken, vatandaşlarla sohbet ederek onların yapılan hizmetlere ilişkin düşünce ve taleplerini de değerlendiriyor.

Yaz mevsimiyle birlikte asfalt çalışmaları başladı

Her yıl bir önceki yılın asfalt rekorunu geçen Büyükçekmece Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, 2018 yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte asfalt çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor, hedef bir önceki yılın rekorunu geçerek daha fazla yol asfaltlamak. Bir yandan yol ve caddeler asfaltlanırken, bakım yapılması gereken yollarda da bakım ve onarım çalışmaları yapılıyor. Ekipler son olarak; Kumburgaz Mahallesi Tulumbadere Caddesi’nde asfaltlama çalışmalarına başladı devam eden çalışma sonrasında işlek caddede ulaşım kolaylaşacak. Alkent 2000 Mahallesi’nde bulunan asfalt yolların bakım ve onarım çalışmalarına da devam eden ekipler ayrıca Celaliye Mahallesi’nde asfaltlama, Dizdariye Mahallesi, Pınartepe Mahallesi Avrupa Caddesi, Atatürk Mahallesi ve Mimaroba Mahallesi Piri Reis Caddesi’nde asfalt bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştiriyor.

Vatandaşların ihtiyaçlarına yönelik farklı çalışmalar yapılıyor

Vatandaşların Büyükçekmece Belediyesi Çözüm Masası’na bildirdiği talepler doğrultusunda çalışmalar yapan ekipler, Ulus Mahallesi Ceylan Sokak’ta taş imalatı, Güzelce Mahallesi Yaşar Sokak’ta bordür imalatı, Kordonboyu’nda yaya yolu genişletme çalışması, Ekinoba Mahallesi Çilem Sokak’ta yol ve kaldırım yapım çalışması, Pınartepe Mahallesi Mayıs Sokak’ta yol ve kaldırım yapım çalışması, Kumburgaz Mahallesi Aybüke Sokak’ta tretuvar çalışması, Kamiloba Mahallesi Ömür 1 Sokak’ta taş çalışması, 19 Mayıs Mahallesi 2. Bahçe Sokak’ta yol ve kaldırım çalışması gerçekleştiriyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA