SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

BÜYÜKÇEKMECE FOTOĞRAF KURSU BAŞLIYOR

Büyükçekmece Belediyesi ile Büyükçekmece Fotoğraf Derneği (BÜFOD) işbirliğiyle ücretsiz olarak verilen “Temel Fotoğraf Eğitimi” 19. Dönem Kursları Pazar günü başlıyor.

BÜYÜKÇEKMECE FOTOĞRAF KURSU BAŞLIYOR
Bu haber 23 Şubat 2018 - 12:13 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezi Suna Pekuysal sahnesinde, 25 Şubat tarihinde başlayacak olan 96 saatlik kursu başarıyla tamamlayan kursiyerlere Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika verilecek.

Milli eğitim onaylı sertifika verilecek

19. dönem fotoğraf kurslarına ilginin büyük olduğunu belirten BÜFOD Kurucu Başkanı Hürriyet Akın, Büyükçekmece Belediyesi ve Büyükçekmece Fotoğraf Derneği (BÜFOD) işbirliğiyle her yıl 2 fotoğrafçılık temel eğitim kursu düzenlendiğinin altını çizerek; “Kurs dönemi teorik eğitimler, fotoğraf gezileri ve saha çalışmaları ile pekiştirilmektedir. Ayrıca dernek bünyesinde birçok atölye ve ileri çekim teknikleri dersleri de vermekteyiz. Eğitimlerini başarıyla tamamlayan kursiyerlere Milli Eğitim Müdürlüğü onaylı sertifika veriyoruz. Her dönemde 200’e yakın kursiyer eğitim alırken, fotoğraf sevdasının eğitimle pekişmesini sağlıyoruz. Kültür ve sanata verdiği desteklerle her zaman yanımızda olan Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’e fotoğraf sanatına verdiği katkılar içinde ayrıca teşekkür ediyorum” ifadesini kullandı.

Türkiye’nin önde gelen hocaları

Bu dönemde Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları ve hocaları eğitim verecek. Bunlar arasında Prof. Dr. Güler Ertan, Doç. Dr. Oktay Çolak, İzzet Keribar, Muhsin Divan, Hürriyet Akın, Bekir Tuğcu, Erkan Yurt, Salih Yıldırım gibi isimler yer alıyor. Kurslar hakkında detaylı bilgi almak isteyenler, BÜFOD’un web sitesi www.bufod.org.tr adresinden detaylı bilgi alabilir.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA