SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

Büyükçekmece yeni yıla rengarenk giriyor

Büyükçekmece Belediyesi, yeni yıl öncesinde cadde ve meydanlarda özel aydınlatma çalışmaları gerçekleştirdi. Görsel şölen sunan çalışmalar sayesinde Büyükçekmece 2019 yılını rengarenk karşılayacak. 

Büyükçekmece yeni yıla rengarenk giriyor
Bu haber 21 Aralık 2018 - 9:50 'de eklendi.

Meydan, cadde ve kavşaklarda gerçekleştirilen yılbaşı temalı ışıklandırma ve süsleme çalışmaları vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor. Her yıl ilçe halkından büyük ilgi gören Yılbaşı Kar Küresi bu yıl da Büyükçekmece Belediyesi Hizmet Binası önüne konumlandırıldı. Her yaştan vatandaşın yoğun ilgi gösterdiği kar küresi eğlenceli görüntülerin oluşmasını sağlıyor.

Barış, sağlık ve huzur getirsin

Belediye ekiplerinin yeni yıl için gerçekleştirdiği çalışmaları değerlendiren Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Yeni bir yıl, yeni umutlar ve yeni başlangıçları ifade eder. Her mevsim olduğu gibi kış aylarında da göz alıcı bir Büyükçekmece için caddelere ve yeşil alanlara led aydınlatma sistemleri kurduk. 2019 yılı için geri sayım yaparken, yeni yılın tüm insanlığa barış, huzur ve sağlık getirmesini diliyorum” şeklinde konuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA