SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

BÜYÜKÇEKMECE’DE MÜJDAT GEZEN RÜZGARI

Müjdat Gezen Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezi’inde tiyatro severlerle buluştu. İki saatlik tek kişilik gösterisi büyük ilgi gören Gezen’i sanatseverler dakikalarca ayakta alkışladı.

BÜYÜKÇEKMECE’DE MÜJDAT GEZEN RÜZGARI
Bu haber 14 Ocak 2019 - 13:51 'de eklendi.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi oyuncularının hazırladığı müzikal tadındaki tiyatro oyununu izleyen Büyükçekmeceli sanatseverler, tiyatrocuları ve Müjdat Gezen’i oyun bitiminde dakikalarca ayakta alkışladı. Gezen, tek kişilik gösterisiyle Büyükçekmece’deki sanatseverlere unutulmaz bir sahne performansı sergiledi.

“Çok keyif alarak izlediğim bir oyundu”

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’ü temsilen usta sanatçı Gezen’e çiçek takdim eden Belediye Başkan Danışmanı Tarihçi – Yazar Sacide Bolcan, “Müjdat Gezen Sanat Merkezi oyuncularına çok teşekkür ediyorum. Çok keyif alarak izlediğim bir oyundu. Her biri birbirinden yetenekli olan tiyatro oyuncularına ve onları yetiştiren usta tiyatrocu Müjdat Gezen’e teşekkür ediyorum” dedi.

Usta tiyatro oyuncusu Müjdat Gezen, kültürel ve sanatsal aktivitelere ev sahipliği yapan Büyükçekmece Belediyesi’ne ve sağladığı imkanlardan ötürü Başkan Dr. Hasan Akgün’e teşekkür etti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA