SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

BÜYÜKÇEKMECE’DE MUSIKİ GECESİ

14 yıldır Büyükçekmece’nin kültür ve sanat yaşamına önemli katkılar sunan İshakoğlu Mûsıki Derneği, bir kez daha çok başarılı bir konsere imza attı.

BÜYÜKÇEKMECE’DE MUSIKİ GECESİ
Bu haber 23 Şubat 2018 - 11:20 'de eklendi.

İshakoğlu Mûsıki Derneği’nin Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşen Bestekâr Rahmi Bey Konseri’ne sanatseverlerin ilgisi de yoğun oldu.

Şef Kadir İshakoğlu yönetimindeki, İshakoğlu Mûsıki Derneği Korosu tarafından seslendirilen konserde Bestekâr Rahmi Bey’in çeşitli makamlarda bestelediği eserleri seslendirildi.

Kültür ve sanat kenti Büyükçekmece

Konser sonrasında sahneye gelen Büyükçekmece Belediye Başkan Danışmanı Bayram Ali Üner, Büyükçekmece’nin kültür ve sanat kenti olarak tanındığın belirterek, “İshakoğlu Mûsıki Derneği de Büyükçekmecemizin kültür ve sanat yaşamına önemli katkılar sunmaktadır. Başta kurucusu Sayın Kadir İshakoğlu olmak üzere, derneğin tüm üyelerine Büyükçekmece ailemiz adına teşekkür ediyorum. Belediye Başkanımız Sayın Dr. Hasan Akgün, yoğun çalışma temposu nedeniyle bu akşam aramızda olamadı. Ancak hepinize sevgi ve selamlarını iletti” diye konuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA