SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

BÜYÜKÇEKMECE’DE PARKLAR YENİLENİYOR

Büyükçekmece Belediyesi, bir yandan ilçeye yeni parklar kazandırırken diğer yandan da ömrünü doldurmuş parkları yeniliyor.

BÜYÜKÇEKMECE’DE PARKLAR YENİLENİYOR
Bu haber 15 Kasım 2016 - 12:24 'de eklendi.

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’ün talimatları doğrultusunda ömrünü dolduran parkları yenileyen Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Hilal 86 Caddesi Bahçecik Sokak’taki parkı yenileyerek hizmete açtı.

 Park sayısı sürekli artıyor

Büyükçekmece Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, çocukların daha özgür ve mutlu yaşamaları için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. 2016 yılında çok sayıda yeni park yapan belediye ekipleri eskiyen parkları da yeniden düzenleyerek hizmete açıyor.

“Çocuklarımızın sağlığı ve mutluluğu için”

Çocukların daha sağlıklı gelişimi ve gönüllerince eğlenebilmeleri için ilçede çocuk parkı sayısını sürekli olarak arttırdıklarını belirten Başkan Dr. Hasan Akgün, “Çocuklarımızın özgürce ve güvende oyun oynayabilmeleri için ilçede çok sayıda oyun parkı bulunmaktadır. Geleceğimiz olan çocuklarımızı oyun oynarken enerjik ve neşeli görmek bizi son derece mutlu ediyor. Bu parklar aynı zamanda da çocuklarımızın sağlıklı gelişimi açısından da önemli” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA