SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

BÜYÜKÇEKMECE’DE SELDA BAĞCAN RÜZGARI

Dünyanın en iyi 81 sesi arasında gösterilen Türk halk müziğinin usta sanatçısı Selda Bağcan, Dünya Festivaller Birliği tarafından 6 kez dünyanın en iyi festivali seçilen Uluslar arası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali’nde hayranlarıyla buluştu.

BÜYÜKÇEKMECE’DE SELDA BAĞCAN RÜZGARI
Bu haber 01 Ağustos 2018 - 10:48 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Kemal Sunal Amfi Tiyatro ve Kültürpak’ı tıklım tıklım dolduran yaklaşık 20 bin kişi usta sanatçıyı dinlerken zaman zaman da sevilen sanatçının seslendirdiği eserlere eşlik etti. Kültürpark Kemal Sunal Amfi Tiyatrosu’nda sevenleriyle buluşan Selda Bağcan, Türk halk müziğinin unutulmaz bestelerini sevenleri için söyledi.

“O, bu dünyanın en iyi sesi”

Selda Bağcan’ın gerçek bir sanatçı olduğunu söyleyen Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Dünyanın en iyi 81 sesinden biri olduğunu söylense de bana göre o dünyanın en iyi sesidir. Böylesinde değerli bir sanatçıyı bir kez daha Uluslar arası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali’nde ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz” diye konuştu. Başkan Akgün Bağcan’a el yapımı bir çini vazo armağan ederken,  Türk Folklor Kurumu Genel Başkanı H. Gürhan Ozanoğlu’da usta sanatçıya çiçek takdim etti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA