SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

BÜYÜKÇEKMECE’DE ULAŞIM SORUNU BİTİYOR

Hizmete girdiği günden bu yana mimarisiyle büyük beğeni kazanan, vatandaşlara hem hizmet hem de sosyal imkanlar sağlayan Büyükçekmece Belediyesi hizmet binasının çehresi yenileniyor.

BÜYÜKÇEKMECE’DE ULAŞIM SORUNU BİTİYOR
Bu haber 18 Nisan 2018 - 11:05 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Binanın bulunduğu Umur Reis Caddesi baştan sona yenilenerek, şehre Avrupa standartlarında bir cadde daha kazandırılmış olacak.

Büyükçekmece’nin en işlek caddelerinden biri

Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’ün talimatlarını gerçekleştiren ekipler, Büyükçekmece Belediyesi’nin çevresinde yol, kaldırım, tretuvar ve peyzaj çalışmaları yapıyor. Bölgenin en işlek caddelerinden biri olan Umur Reis Caddesi’nde devam eden çalışmalar sayesinde hem bölge halkı ve esnafı hem de belediye binasını ziyaret eden vatandaşlar rahat edecek. Devam eden çalışmalar tamamlandığında bölgenin ulaşım sorunları da ortadan kalkmış olacak.

Başkan Akgün çalışmaları yakından takip ediyor

Büyükçekmece genelinde Fen İşleri Müdürlüğü’nün yapmakta olduğu çalışmaları yerinde denetleyen Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün; “Belediye hizmet binamızın bulunduğu cadde üzerinde başlatmış olduğumuz çalışmalar sayesinde hizmet binamızı ziyaret eden vatandaşlarımızı en iyi şekilde ağırlamak istiyoruz. Fatih Mahallesi, araç ve insan trafiği yoğun bir bölge, bu nedenle sorunsuz yoğun trafik ve park sorunlarının önüne geçmek adına oldukça hızlı bir şekilde çalışmalarımız devam ediyor. Tamamlandığında Avrupa standartlarında, yepyeni bir caddeyi daha Büyükçekmece’ye kazandırmış olacağız.’’

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA