SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

BÜYÜKÇEKMECELİ HAYRAN KALDI

Büyükçekmece Belediyesi, yapımı tamamlanan Fatih mahallesindeki yeni belediye binasında hizmet vermeye başladı.

BÜYÜKÇEKMECELİ HAYRAN KALDI
Bu haber 14 Ağustos 2017 - 13:57 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

İlk hizmet gününde belediye binasına gelen Büyükçekmecelilerden yeni belediye hizmet binasına tam not.

3 bin 800 metrekare alan üzerine yapıldı

Büyükçekmece Belediyesi’nce 3 bin 800 metrekare alan üzerinde yaptırılan yeni belediye hizmet binası dış cephesi ve farklı mimarisiyle dikkat çekiyor. Büyükçekmece halkına çağdaş ve son derece hızlı biçimde hizmet verecek olan bina bodrum, zemin, üç normal kat ve iki tonoz çatıdan oluşuyor. Yapının ana cephesinde yaklaşık 34 metre kotuna yükselen bir saat kulesi bulunurken, kapalı otopark alanı 3 bin 300 metrekare.

En son teknoloji kullanıldı

Büyükçekmece Belediyesi’nin yeni hizmet binasında her türlü mimari detay inceliklerinin düşünüldüğünü, en son teknoloji ürünü olan e – belediyecilik sisteminin kurulduğunu belirten Başkan Akgün, “Büyükçekmece’nin hizmet kalitesini daha da arttıracak, Büyükçekmece halkına en çağdaş ve hızlı hizmeti verecek olan yeni belediye binamızın gerçek sahipleri olan Büyükçekmece aileme hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Büyükçekmece halkından tam not

İlk gün yeni belediye binasına hizmet almaya gelen Büyükçekmeceliler de, belediye binasının ilçeye yakışan çağdaş belediyecilik hizmetleri ile donatılmasından son derece memnun olduklarını belirttiler.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA