SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

BÜYÜKÇEKMECE’YE YENİ MEYDAN

Dizdariye Mahallesi Postabaşı Meydanı ve çevresinde Büyükçekmece Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin gerçekleştirdiği çalışmalar devam ediyor.

BÜYÜKÇEKMECE’YE YENİ MEYDAN
Bu haber 29 Eylül 2017 - 11:56 'de eklendi.

Büyükçekmece Belediyesi ekipleri, meydan ve caddenin tamamlanması için gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor.

Büyükçekmece’nin en önemli meydanlarından 

Büyükçekmece’nin köklü geçmişine tanıklık eden, birçok işyerinin bulunduğu en işlek meydanlardan biri olan Postabaşı Meydanı’nın çehresi değişiyor. Yapılan çalışmalar tamamlandığın meydan daha modern bir yapıya kavuşacak.

Her bir köşesi yenileniyor

Büyükçekmece Belediyesi, bölgede ulaşım ve yaya trafiğinin çok daha rahat akması için yolları ve kaldırımları da genişletiyor. Çalışmalar sayesinde Büyükçekmeceliler yepyeni bir meydana kavuşurken, peyzaj çalışmaları, süs havuzları, aydınlatma ve heykelleriyle Büyükçekmece’nin en modern meydanlarından biri haline gelecek.

Büyükçekmeceliler yeni düzenlemeden memnun

Postabaşı Meydanı’nda yapılan çalışmaları yakından takip eden Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün; ’”Bu meydan ve çevresi Büyükçekmeceliler için büyük bir önem taşıyor. İlçemizin en eski esnaflarının bulunduğu ve Büyükçekmecelilerin yoğun olarak tercih ettikleri, alışveriş yaptıkları Postabaşı’nı daha modern ve insanların daha rahat hareket edecekleri bir meydan haline getirmek için kolları sıvadık. Postabaşı Meydanı’nın çehresini değiştirecek olan çalışmalar meydan ve çevresinde tüm hızıyla sürüyor. Bölgede yapmış olduğum incelemeler sırasında vatandaşlarımızın yanıma gelerek teşekkürlerini ve olumlu yorumlarını dile getirmeleri Büyükçekmece için doğru ve önemli bir adım daha attığımızı gösterdi” diye konuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA