SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ÇALIK: ÇOCUKLARIMIZIN GELECEĞİ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

Çocukların taleplerini her zaman önceliğine koyan Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı Mehmet Murat Çalık, CHP İlçe Başkanlığı’nda gerçekleşen etkinlikte çocuklarla buluşarak isteklerine kulak verdi.

ÇALIK: ÇOCUKLARIMIZIN GELECEĞİ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
Bu haber 04 Şubat 2019 - 13:59 'de eklendi.

CHP Beylikdüzü İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen etkinlikte çocuklar ve aileleriyle bir araya gelen CHP Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı Mehmet Murat Çalık çocukların taleplerini dinledi. “Beylikdüzü’nde ne istiyorsunuz?” sorusunu çocuklara yönelten Çalık’a çocuklardan, “Temizlik, güvenlik, trafik polisi, çevre temizliği, oyun oynayalım, hamburger yiyelim, dışardaki köpeklere yardımcı olalım” cevapları geldi.

“Var gücümle çalışacağım”

Çocukların istekleri doğrultusunda çalışacağının sözünü veren Çalık’a gelen bir diğer talep ise, “Sınıflar kalabalık olmasın” oldu. Çocuklardan bu talebin gelmesi üzerine Başkan Adayı Çalık, 5 yıla yakın bir süreçte Beylikdüzü’nde eğitim alanında yapılan hizmetlerin altını çizdi. Okulların bakımının yapıldığını, Yakuplu ve Gürpınar’da olmak üzere iki tane okulun ilçeye kazandırıldığını belirten Çalık, “Çocukların kalbinden gelen dilekler çok saf ve temiz… Ben de bu dilekleri yerine getirmek, çocuklarımıza daha mutlu bir gelecek ve daha mutlu bir Beylikdüzü bırakmak için var gücümle çalışacağım. Burada siz ailelere ve tabii ki biz yerel yönetimlere çok iş düşüyor” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA