SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

Çatalca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nden 7/24 anlayışıyla hizmet

Çatalca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler yoğun bir mesai temposunda çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Çatalca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nden 7/24 anlayışıyla hizmet
Bu haber 01 Mart 2019 - 15:27 'de eklendi.

Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’nın,  “7/24 çalışma prensibiyle” hizmet ağını ilçenin dört bir tarafına yayarak çalışan Fen İşleri Müdürlüğü, bozulan yol ve kaldırımlarda onarım ve yenileme çalışmalarını ara vermeden gerçekleştiriyor.

Ekipler tarafından Çatalca’nın muhtelif mahallelerinde asfalt serimi, asfalt bakım ve onarım çalışması da belirlenen programlar dâhilinde devam ediyor.

Amaç vatandaşlarımızın yaşantısını kolaylaştırmak

Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’nın talimatları doğrultusunda ilçenin dokunulmadık bölgesini bırakmayan ve ortaya koydukları hizmetler ile vatandaşların günlük yaşamlarını kolaylaştırmak için ilçenin dört bir yanında görev yapan ekipler, kış mevsiminde de çalışmalarını aynı hızla sürdürüyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri gerçekleştirdikleri çalışmalar kapsamında son olarak; Çakıl Mahallesi Nazlıhan Sokak’ta, Elbasan Mahallesi Gülgün Sokak’ta, Gökçeali Mahallesi Soğuksu Sokak’ta, Hallaçlı Mahallesi Metin Sokak’ta greyderle reglaj çalışması gerçekleştirdi.

Muratbey Mahallesi Yeşiltepe Caddesi’nde ve Şehit Er Mehmet Ali Gümüş Sokak’ta parkelerin tamirini tamamlayan ekipler yine Ferhatpaşa Mahallesi Çetince Sokak, Evrenpaşa ve İhsaniye Sokak’ta parkelerin onarımlarını yaptılar.

Yağmur suyu kanalları ile çamura çözüm

Ferhatpaşa Mahallesi Yusuf Hoca Sokak’ta da parke taşların tamirini gerçekleştiren ekipler Yusuf Hoca Sokak ile Yalıköy Mahallesi Şebboy Sokak’ta ve Kaleiçi Mahallesi Muhtar Enver Çağlayan Sokak’ta,  birlikte biriken yağmur suları için yağmur suyu kanalını da yaparak vatandaşları su birikintilerinden ve çamurdan kurtardı.

Yeni imar yolları açarak vatandaşın ulaşım sorununa çözüm bulan ekipler Erçetin Sokak’ta imar yolu açarak malzeme serimini gerçekleştirdi. Gökçeali Mahallesi Asma Sokak ve Balkan Sokak’ta stabilize serimi ve yol bakım çalışması yapan ekipler Hallaçlı Mahallesi Karadeniz Sokak’ta yol çalışması ve malzeme serimi çalışmalarında bulundular.

İkizler Sokak’ta bulunan mazgalların onarım ve tamiratını yapan ekipler Ferhatpaşa Mahallesi Erçetin Sokak’ta çöken bacanın tamiratını da gerçekleştirdiler.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA