SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ÇATALCA ZABITASI DENETİME ÇIKTI

Çatalca Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların gönül rahatlığıyla daha hijyenik, daha sağlıklı ve güvenilir bir ortamda alışverişlerini yapabilmeleri için ilçe pazarındaki denetimlerini sürdürüyor.

ÇATALCA ZABITASI DENETİME ÇIKTI
Bu haber 11 Mayıs 2018 - 10:53 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Çatalca Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri rutin pazar yeri denetimini ilçe merkezindeki pazaryerinde gerçekleştirdi. Semt pazarında esnafları dolaşan ekipler, satışa sunulan ürünlerin etiket kontrolünü yaparak, tezgâhların belirlenen mevcut çizgi dışına taşırmama, pazarın ve tezgâhların düzeni, sebze ve meyvelerin uygun şartlarda satılıp satılmadığı gibi bir dizi denetimi gerçekleştirdi. Ayrıca her sene olduğu gibi bu yılda, Bakırköy Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü Bakırköy Grup Merkezi Ölçüler ve Ayarlar memurluğu ile ortak çalışma yapılarak, pazarcı esnaflarının ölçü tartı aletlerinin uygunluğu terazi memuru nezaretinde denetlendi.

Yapılan kontroller sırasında pazar kuralları hakkında esnafları uyaran Zabıta ekipleri, çevre kirliliğine karşı daha duyarlı olmaları ve satışlarını yüksek ses ile yapmamaları konusunda da uyarılarda bulundu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA