SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ÇATALCA’DA ARALIKSIZ TEMİZLİK

Vatandaşa hizmet noktasında sınır tanımayan Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, göreve geldiği ilk günden bu yana daha yaşanabilir bir Çatalca için çalışıyor. Muratbey Mahallesinde açılan Belediye Ek Hizmet Birimi ile bölge halkı daha kısa sürede hizmet alıyor.

ÇATALCA’DA ARALIKSIZ TEMİZLİK
Bu haber 06 Temmuz 2018 - 10:47 'de eklendi.

Muratbey Ek Hizmet Birimi, Muratbey Mahallesinde yaptığı çalışmaların akabinde bugün ve yarın Ovayenice Mahallemizde ot biçme ve temizlik çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Temizlik, Bakım ve Onarım Çalışmaları Yapılıyor

Ovayenice Mahallemizde bu akşam yapılacak olan asker uğurlama gecesi öncesi Sosyal Tesislerin temizliği ve bakımı yapıldı. Mahalle içerisindeki parkların ve sokakların bakımlarına devam ediliyor. Çalışmalar yarın da aralıksız sürecek.

Çalışmaları yerinde takip eden Başkan Yardımcısı Cengiz Uçar, Muratbey Hizmet Biriminin sorumluluk alanında olan Ovayenice Mahallemizde ekiplerin çalışmalarını sürdürdüğünü belirterek, bu çalışmaların  sorumluluk alanlarında olan Muratbey, Bahşayiş, Çakıl, Ovayenice ve Elbasan Mahallelerinde de periyodik aralıkla devam edeceğini ifade etti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA