SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ÇATALCA’DA BİR İLK

Türkiye Motokros Şampiyonası’nda 2017 sezonunun 4. ayak mücadelesi, Çatalca’nın Nakkaş Mahallesi’nde yapıldı.

ÇATALCA’DA BİR İLK
Bu haber 21 Ağustos 2017 - 12:40 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Nakkaştepe Spor Toto Motokros Parkuru’nda düzenlenen yarışların dün gerçekleşen ilk gününde sporcular antrenmanın ardından sıralama turlarında mücadele etti.

Heyecanlı anlar yaşandı

İki gün süren yarışlara 100’ün üzerinde sporcu katılırken, her yaş grubundan sporcu ve seyircilerin yarışlara gösterdiği ilgi oldukça yoğun oldu. Yeditepe Motor Sporları Kulübü tarafından Türkiye Motosiklet Federasyonu ve Çatalca Belediyesi işbirliğinde yapılan Türkiye Şampiyonası, MX1, MX2, MX2 Junior, MX, 85cc, 65cc, 50cc ve Veteran olmak üzere 8 kategoride yarışlar yapıldı. Şampiyona yüksekliği metreleri bulan atlayışlara imkân tanıyan etaplarıyla motokrosçulara heyecanlı anlar yaşattı.

Motor sevdalılarının nikâhını Başkan Kara kıydı

Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’nın da yarışlara start verdiği Türkiye Motokros Şampiyonası ilklere de sahne oldu. Motokros sevdalısı Beyza Demir ile Görkem Yapacık’ın parkurda gerçekleşen nikâhını Belediye Başkanı Cem Kara kıydı. Türkiye’de bir ilk olan motorcu gençlerin nikâh töreni motor severler ve motokros yarışmacılarının yoğun tezahüratları eşliğinde gerçekleşti.

Ymk Yeditepe Motorsporları Başkanı Zeki Başaran’ında şahit olarak yer aldığı nikahı bir ömür mutluluk temennisiyle kıyan Başkan Cem Kara, evlilik cüzdanını geline teslim etti.

Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’nın, nikâh töreninde söylediği, “Yeni evli çift nikâhtan sonra sizlere motor gösterisi yapacak” sözünü yerine getiren çiçeği burnunda gelin ve damadın, motorlarıyla parkurda dolaşmaları renkli anlara sahne oldu.

Başkan Cem Kara müjdeyi verdi

Türkiye Motokros Şampiyonası’nda Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’nın motor severlere bir de sürpriz açıklaması oldu. Başkan Cem Kara seneye nikâhını Nakkaştepe Spor Toto Motokros Parkuru’nda kıydıran motor tutkunlarına motor hediye edeceğinin müjdesini verdi. Başkan Cem Kara’nın bu sözleri motorcular tarafından büyük bir coşku ile karşılandı.

dsc_0233_1024x683

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA