SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ÇATALCA’DA OKULLAR EĞİTİM DÖNEMİNE HAZIR

2018 – 2019 eğitim öğretim yılı için hazırlıklar başladı. Çatalca’daki okullar belediye ekiplerince, öğrencilerin hijyenik bir ortamda eğitim almaları için hazırlandı.

ÇATALCA’DA OKULLAR EĞİTİM DÖNEMİNE HAZIR
Bu haber 10 Eylül 2018 - 17:21 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Çatalca Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri yeni eğitim öğretim yılına hazır olmak için çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Ekipler okulların bahçelerinde ve binalarda büyük bir titizlikle öğrencilerin rahatı ve hijyeni için çalışıyor.

Çatalca’daki Tüm Okullarda Yeni Dönem Hazırlığı!

 2018 – 2019 eğitim öğretim yılına hazırlanan öğrencilerin yanı sıra bir heyecanda okulları onlar için hazırlayan ekiplerde yaşanıyor. Bahçelerdeki otların biçilmesi, okullardaki hijyeni sağlamak adına yapılan temizlik çalışmalarıyla Çatalca Belediyesi tüm imkanlarıyla yeni döneme hazırlanıyor. Çatalca’nın 39 mahallesinde çocuklarımızın rahatı ve mutluluğu için çalışan ekiplerimiz, gerekli görülen tüm okullarda yıkama, hijyenik temizlik ve ot biçme gibi çalışmalarına devam ediyor.

Başkan Kara’nın Talimatıyla Pırıl Pırıl Okullar!

Kendisi de bir eğitimci olan Başkan Cem Kara, büyük bir titizlikle ilçedeki eğitim alanlarının kontrolünü sağlıyor. Yetersiz gördüğü yerlerde çalışmalar yaparak öğrencilere en uygun alanların hazırlanmasına imkan sağlayan Başkan Kara, eğitim alanlarının ihtiyaca uygun şekilde düzenlenmesine ve hijyene büyük önem veriyor.

Başkan Cem Kara’nın talimatıyla; Gökçeali, Subaşı, Kestanelik, Dağyenice, Ormanlı, Aydınlar, Hallaçlı, Muratbey, Elbasan’daki okullarda ot biçme çalışması yapılmıştır. İTO, Ferhatpaşa, Mehmet Akif, 75. Yıl, Subaşı, Çanakça, Gökçeali, Kestanelik, Dağyenice, Ormanlı okullarında ise yıkama ve hijyenik temizlik çalışması yapılarak, okullar yeni döneme hazır hale getirilmiştir.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA