SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

Cevahir Turan ve Recep Aktuğ da ‘Araf 2’de!

Biray Dalkıran’ın Amerika’dan döndükten sonra Türkiye’de çekeceği ilk film olan ve merakla beklenen korku gerilim filmi “Araf 2”nin tam kadrosu neredeyse belli oldu.

Cevahir Turan ve Recep Aktuğ da ‘Araf 2’de!
Bu haber 03 Temmuz 2018 - 10:56 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Biray Dalkıran’ın Amerika’dan döndükten sonra Türkiye’de çekeceği ilk film olan ve merakla beklenen korku gerilim filmi “Araf 2”nin tam kadrosu neredeyse belli oldu. İlk olarak filmin başrol erkek oyuncunun “Savaşçı” dizisinin “Temo”su olarak tanınan Burak Sarımola olduğu açıklanmıştı. Hemen ardından kadroya şarkıcı, söz yazarı ve tiyatro oyuncusu Kaan Songün ve İstanbul Devlet Tiyatrosu oyuncularından Emre Yeşilöz dahil oldu.

“Araf 2”nin başrol kadın oyuncusu için ise seçmeler büyük bir titizlikle, uzun süredir devam ediyordu. Sonunda karar verildi. “Kızıl Elma” ve “İnadına Aşk” dizileriyle tanınan Cevahir Turan; “Araf 2”nin baş karakteri olan Kübra’yı canlandıracak.

Son olarak Recep Aktuğ’un da filmin kadrosuna katılmasıyla; kadro tamamlanmış oldu. Çekimlerine çok yakında başlanacak olan film, yurt dışında da Amazon üzerinden yayınlanacak.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA