SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

CHP’Lİ DİDEM ENGİN’E SEVGİ SELİ

​İstanbul’un çalışkan siyasetçilerinden CHP İstanbul Milletvekili Didem ENGİN, partisinin Bayrampaşa ilçe üyeleriyle bir araya gelerek gündemi değerlendirdi.

CHP’Lİ DİDEM ENGİN’E SEVGİ SELİ
Bu haber 17 Ekim 2016 - 15:58 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

1 Kasım 2015 seçimleri öncesinde ziyaret ettiği ve tekrar gelme sözü verdiği Altıntepsi Mahallesi’ndeki Revan Kahve’ye de sürpriz bir ziyaret gerçekleştiren Didem ENGİN’e vatandaşlar “Sadece seçimden seçime gelen siyasetçilerin aksine, seçim yokken kapımızı çalıp derdimizi dinlediğiniz için teşekkür ederiz” dediler. 

Bayrampaşa ilçe merkezinde partililer ve Bayrampaşalılarla bir araya gelen Didem ENGİN, OHAL’e giden süreçte Hükümet’in hatalarını anlatarak iç ve dış politika ve vatandaşların sorunları ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Ülkemizi içinde bulunduğu karamsar ortamdan kurtarabilecek ve halkımıza umut verebilecek tek partinin Cumhuriyet Halk Partisi olduğunu belirten Didem ENGİN, parti emekçilerine “Yalnızca seçimler sırasında değil, her zaman vatandaşlarımızla bir arada olmalı, partimizin görüşlerini, çözüm yollarını sokak sokak, mahalle mahalle, ev ev gezerek anlatmalıyız” dedi.

Seçim çalışmaları sırasında ziyaret ettiği Revan Kahve’ye tekrar sürpriz bir ziyaret gerçekleştiren Didem ENGİN, “O gün bana seçimden sonra da gelecek misiniz diye sorduğunuzda söz vermiştim, her zaman yanınızdayım demiştim, yanınızda olmaya da devam edeceğim” dedi.

didemengin12

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA