SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ÇİFÇİ VE YOLCU AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Esenyurt SS 113 Taşıyıcı Kooperatif Başkanı İsmail Çiftçi’nin oğlu İnanç dünya evine girdi.

ÇİFÇİ VE YOLCU AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ
Bu haber 11 Ekim 2016 - 12:19 'de eklendi.

Esenyurt Nikâh Sarayında muhteşem bir düğün töreniyle hayatlarını birleştiren İnanç-Kübra çiftinin düğün törenine katılım oldukça yoğun oldu. Çifçi ve Yolcu ailesinin düğün töreninde Kültür merkezinin ana salonu ve diğer katların dolu olması dikkat çekti.

Genç çiftin nikâh işlemini Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu yaparken, çiftin şahitleri ise Esenyurt Belediyesi Başkan Vekili Gürbüz Süleymanoğlu, Esenyurt Belediye Başkan Yardımcısı Gazanfer Karakaş, AK Parti Büyükçekmece İlçe Başkan Vekili Abdullah Yılmaz, Korkmazlar Petrol işletme sahibi Selahattin Korkmaz, Irmaklar Market Grubu Göksel Irmak ve İş adamı Yılmaz Şen yaptı.

Tüm konukları kapıda karşılayarak birebir ilgilenen Esenyurt SS 113. Nolu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı İsmail Çiftçi, davetlilerle yakından ilgilendi.  Düğünde Kübra-İnanç çiftinin heyecanı ve mutluluğu gözlerinde okunurken, ailelerin de mutlulukları ve heyecanları da gözlerden kaçmadı.

Esenyurt ’un tanınmış ailelerinden olan Çifçi ailesinin mutlu gününe ortak olarak genç çiftin nikâh akdini gerçekleştiren Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, damat ve gelinin arkadaşlarını da nikâh masasının etrafına davet ederek gençlerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Başkan Kadıoğlu, İnanç ve Kübra çiftine ömür boyu mutluluk dileğinde bulunarak, aile önemine vurgu yaptı.

Çok sayıda seçkin davetlinin katıldığı düğün töreninde Baba İsmail Çifçi ve damadın amcası olan Yunus Emre Mahalle Muhtarı Gökmen Çifçi, konukları ile tek tek ilgilenerek teşekkür ettiler.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA