SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ÇILGIN SEDAT RÜZGARI

Beylikdüzü’ne yeşili ve huzuru ile hayat veren Yaşam Vadisi’nde bu kez Çılgın Sedat rüzgârı esti.

ÇILGIN SEDAT RÜZGARI
Bu haber 23 Temmuz 2017 - 13:47 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Çılgın Sedat lakabı ile tanınan Sedat Kapurtu enerji dolu sahne performansı ve her zevke hitap eden repertuvarı ile Beylikdüzü sakinlerine enerjisi yüksek bir akşam yaşattı. Sahneye çocuklarını da alan sanatçı, bir süredir oğlu Siraç’ın hastalığı üzerinden yapılan olumsuz yorumlara da yanıt verdi. “Allah yarına bırakır kimsenin yanına bırakmaz.” dedi ve adalet karşısında karşılaşacaklarını söyledi. 

Açıldığı günden bu yana birçok etkinliğe sahne olan Yaşam Vadisi bu kez Çılgın Sedat lakabı ile tanınan sanatçı Sedat Kapurtu’yu ağırladı. Sahne performansı ile göz dolduran sanatçı vadiyi dolduran kalabalığa keyifli bir akşam yaşattı. Aynı zamanda bir Beylikdüzü sakini olan Çılgın Sedat’ı dinlemeye vatandaşların yanı sıra çekimleri devam eden ve senaryosunu sanatçının yazdığı “Benim Adım Osssmannn” filminin oyuncuları, Başkan Yardımcıları ve Meclis üyeleri de geldi.

Tatile gidemeyen komşuları ile Yaşam Vadisi sahnesinin tadını doyasıya çıkaran Çılgın Sedat her zevke hitap eden şarkılarının yanı sıra zaman zaman sahneye aldığı dinleyicileriyle yaptığı sohbetlerle de büyük alkış aldı. Halaylar ve oyunlarla geçen konser sırasında küçük oğlu Yağız da küçük bir dans şov gerçekleştirdi.

Allah Kimseyi Evladı İle Sınamasın

Sanatçı konser sırasında oğulları Siraç ve Yağız’ı da sahneye alarak sosyal medyada 14 günlükken beyin kanaması geçirerek engelli kalan büyük oğlu Siraç hakkında yapılan olumsuz yorumlara da yanıt verdi. “Allah kimseyi evladı ile sınamasın.” diyen sanatçı “Oğluma söz verdim o kişileri bulacağım ve adalet karşısında karşılaşacağız. Allah yarına bırakır kimsenin yanına bırakmaz.” dedi. Konser sonrası sanatçıya Beylikdüzü Belediye Başkan Yardımcısı Mülayim Demirtaş ve Meclis Üyesi Ahmet Bağbekleyen çiçek ve plaket takdim etti.

c%cc%a7ilgin-sedat-konseri-6

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA