SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ÇOCUKLARA HAYVAN SEVGİSİ

Avcılar Belediyesi okul öncesi eğitimi verdiği çocukları, hayvan sevgisini öğretmek için 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Gününde hayvanlarla buluşturdu.

ÇOCUKLARA HAYVAN SEVGİSİ
Bu haber 04 Ekim 2017 - 17:13 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli’ nin eşlik ettiği, Avcılar Belediyesi Kent Enstitüleri Çocuk Evleri ve Çocuk Kulüplerinde öğrenim gören çocuklar, Avcılar Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü bünyesinde yer alan Rehabilitasyon Merkezine ziyarette bulundu. Hayvanları daha yakından tanıma fırsatı bulan minikler, Başkan Toprak’la beraber hayvanları sevebilmenin mutluluğunu yaşadı. Avcılar Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından çocuklara üzerinde hayvan figürleri bulunan balonlar armağan edilirken, sokak hayvanlarına ve doğada bizimle birlikte yaşayan canlılara nasıl davranmaları gerektiği anlatıldı.

Avcılar Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, 4 Ekim’de düzenlenen Dünya Hayvanları Koruma Gününü bütün bir haftaya yayacaklarının altını çizdi. Bu kapsamda Avcılar Belediyesi Kent Enstitüleri Çocuk Evleri ve Çocuk Kulüplerinde öğrenim gören bütün yaş guruplarından öğrencilerin bir hafta boyunca hayvanlarla buluşması sağlanacak.

12

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA