SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ÇOCUKLARIN MADALYA SEVİNCİ

Bakırköy Belediyesi tarafından düzenlenen ücretsiz yaz spor okuluna  katılan tüm  çocuklar ; madalya ve katılım belgelerini alınca bayram coşkusu yaşadılar. 

ÇOCUKLARIN MADALYA SEVİNCİ
Bu haber 27 Haziran 2017 - 12:35 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’nun talimatıyla başlatılan  ücretsiz yaz spor okulları büyük bir heyecanla  devam ediyor.

4 dönem olarak planlanan kursların 1. döneminin ödül töreni yapıldı. Öğrencilerin ve velilerin mutluluğu  töreni şölen alanına çevirdi.
Belediye Başkanı Dr.  Bülent Kerimoğlu katılan tüm çocuklarımıza ve velilerimize teşekkür ederek , çocuklarımız için her türlü desteği vereceğini söyledi .

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu yaptığı açıklamada şunlara yer verdi: “ Bakırköy Belediyesi olarak sporcunun zeki çevik ve aynı zamanda ahlaklısını yetiştiriyoruz. Yaz spor okullarımız 9 branşta devam ediyor . Aynı zamanda katılan tüm öğrencilere uzman antrenörlerimiz tarafından yetenek taraması , sağlık müdürlüğümüz tarafından da sağlık taraması yapılıyor. Kadromuz tarafından seçilen çocuklarımız ise milli takımlara kadar gitmesini sağlayacak çalışmalar başlattık. Çocuklarımız için ne yapsak azdır. Emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA