SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ÇOCUKLARLA SİNEMA KEYFİ

Bakırköy Belediyesi, sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini ekleyerek “Bakırköy’de Sinemaya Gitmeyen Çocuk Kalmayacak” projesini hayata geçirdi.

ÇOCUKLARLA SİNEMA KEYFİ
Bu haber 02 Şubat 2017 - 15:08 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Bakırköy’de hayatında daha önce hiç sinemaya gidememiş çocukların sesini Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu duydu ve CHP Bakırköy İlçe Teşkilatı, Capacity AVM ile  Cinemaximum  destekleriyle hayata geçirilen projeyle;  ilk grupla  vizyondaki Moana filmini çocuklarla beraber izledi.

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu sinema salonuna girmeden önce de çocuklara patlamış mısır ve içecek de ikram etti.

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu sinema çıkışı yaptığı açıklamada şunları söyledi. “ Bakırköy Belediyesi olarak sosyal sorumluluk projelerini çok önemsiyoruz. Bugün de burada daha önce hiç sinemaya gidememiş çocuklarımızla beraber sinema izleme keyfini yaşadık. Çocuklarımızın mutluluğu, bizim mutluluğumuzdur. Küçücük yürekleri sevindirmeye devam edeceğiz. Onların yüzündeki tebessüm gerçekten görülmeye değerdi.”

Etkinliğe CHP Bakırköy İlçe Başkanı Av. Celal Sevinç ve ilçe parti yönetimi de katılarak çocuklarla beraber film izlediler.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA