SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

DARÜLACEZE’YE ANLAMLI ZİYARET

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çocuk Meclisi, 18-24 Mart Yaşlılar Haftası dolayısıyla Darülaceze sakinlerini ziyaret etti.

DARÜLACEZE’YE ANLAMLI ZİYARET
Bu haber 24 Mart 2018 - 10:24 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü bünyesinde birçok etkinliğe imza atmaya devam eden İBB Çocuk Meclisi üyeleri çocukluğun enerjisiyle yaşlıların hayat tecrübelerini bir araya getirerek önemli bir paylaşım sağladı.

İBB Çocuk Meclisi üyelerinin kendilerini ziyaret etmesinden dolayı mutluluğunu gizleyemeyen huzurevi sakinleri, özellikle çocuk ziyaretlerinin çok anlamlı olduğunu, kendilerinin yalnız olmadığını hissettiklerini belirttiler.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çocuk Meclisi, İstanbul’da yaşayan 8-15 yaş arasındaki çocukların, yaşadığı şehre ilgisini, duyarlılığını artırmayı, öz güvenini geliştirmeyi, temsil bilincini geliştirmeyi, çocukların şehir ile ilgili problem ve taleplerini ifade etmeleri ve çözüm üretiminde yardımcı olmaları amaçlanıyor. Bu kapsamda çocukların eğitim, kültür, sanat ve spor etkinliklerinde bulunmaları amaç ediniliyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA