SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

DENİZDE ZAFER COŞKUSU

Bakırköy Belediyesi’nin organizasyonuyla Bakırköy İskelesinden denize açılan yüzlerce teken sahibi Florya Atatüğrk Deniz Köşkü önüne giderek Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ve bütün kahraman şehitlerimizi andılar.

DENİZDE ZAFER COŞKUSU
Bu haber 30 Ağustos 2017 - 17:42 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle gerçekleştirilen etkinliğe Bakırköy’deki balıkçı barınaklarındaki yüzlerce  balıkçı ve  tekne sahiplerinin destek verdiğini bildirdi.

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu yüzlerce Bakırköylü ile beraber gittiği teknede yaptığı açıklamada şunları söyledi: ”Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının onurlu mücadelesi sonunda bizlere hediye ettikleri 30 Ağustos Zafer’inin yıldönümünde Ata’mızı ziyaret ediyoruz.150  tekne dolusu Cumhuriyet yurttaşı ile Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün hayatının son yıllarını geçirdiği Florya Atatürk Deniz Köşkü’ne geldik ve , ebedi önderimizin şahsında şanlı zaferinizi taçlandıran şehitlerimizi selamladık. Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere silah arkadaşlarını ve bütün kahraman şehitlerimizi saygıyla, minnetle, şükranla ve özlemle anıyoruz.”

KERİMOĞLU:ATATÜRK KÖŞKÜ’NDE BAYRAK YOK, KINIYORUM

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu konuşmasında Florya Atatürk Deniz Köşkü’nde bayrak bulunmamasını da kınayarak şunları ifade etti:” TBMM’nin yetki ve sorumluluğunda bulunan Florya Atatürk Deniz Köşkü’nde tek bir bayrak bulunmamasını da kınıyorum. Bahane üreterek milli bayramları halkın gözünden kaçıranları da kınıyorum. Biz Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği yoldan ilerlemeye söz veriyoruz.”

DENİZDE BAYRAK AÇILDI

Etkinlik sırasında Bakırköy Belediyesi yüzme okulu öğrencisi 6 genç de denizde Türk Bayrağı açtılar.

img_0475

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA