SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

DENİZLE İLK DEFA TANIŞTILAR

Avcılar’ın başarılı derneklerinin başında gelen Avcılar Engelliler Derneği yine anlamlı bir etkinliğe imza attı. Dernek bugüne kadar denizle tanışmayan çok sayıda engelliyi denizle buluşturarak felekten bir gün geçirmelerini sağladı.

DENİZLE İLK DEFA TANIŞTILAR
Bu haber 20 Temmuz 2018 - 10:41 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Piknik organizasyonu ile ilgili konuşan AVENDER Başkanı Ahmet Halit Vardar, ‘ özellikle Yeşilkent’ten aldığımız 30 aile içerisinde çocukların birçoğu denizle tanışmamıştı. Onlar adına çok sevindim. Onların keyfi ve mutluluğu gerçekten görülmeye değerdi’ şeklinde konuştu.

Açıklamalarına devam eden Ahmet Halit Vardar, “Geçtiğimiz günde iki otobüsü tamamen doldurarak engeli kardeşlerimizi aileleri ile birlikte Tekirdağ Kumbağ’da mangal keyfi yaptırdık. Daha sonra da vatandaşlarımızı denizle buluşturduk” dedi.

İLK DEFA DENİZE GİRENLER OLDU

Tekirdağ Kumbağ plajındaki vatandaşlar, Avcılarlı özel insanların denizle buluşmasını büyük bir keyif ve mutlulukla izledi. Bazı vatandaşlar ise alkış tuttu. Öte yandan deniz keyfinde duygusal anlar da yaşandı. Tekerlekli sandalyeleri ile deniz kıyısına gelen Avcılarlı vatandaşlar, kumsalda bulunan gönüllüler yardımıyla denize girdi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA