SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

DERSLER BAŞLIYOR

Beylikdüzü Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde kurulan Müzik Akademisi’nde dersler başlıyor. Akademide bağlama, gitar, keman, perküsyon, piyano gibi branşlar bulunuyor.

DERSLER BAŞLIYOR
Bu haber 11 Ekim 2016 - 12:14 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Beylikdüzü Belediyesi eğitimde fark yaratmaya devam ediyor. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde kurulan Müzik Akademisi’nin eğitim kadrosunu da İstanbul Üniversitesi, Mimarsinan Üniversitesi ve Kocaeli Üniversitesi’nden öğretim görevlileri oluşturuyor. Akademi öğrencileri ise çok şanslı. Çünkü her biri kendi alanında uzman eğitmenlerden ders alacaklar. Akademide bağlama, gitar, keman, perküsyon, piyano gibi branşlar bulunuyor.

Jüri üyelerinden oluşan sınav komisyonu, konservatuvar seçme kriterlerine uygun sınav yaparak 87 aday arasından değerlendirme yaptı. Seçilen adaylar için15 Ekim’de dersler başlayacak. Zübeyde Ana Sosyal Yaşam Merkezi’nde verilecek olan eğitimlerde her 3 ayda bir sınav uygulaması yapılacak.  Üniversitelerin konservatuar bölümü öğretim görevlileri denetiminde kurulan Müzik Akademisi’nde öğrencilerin devamsızlıkları sıkı bir şekilde takip edilecek.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA