SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

DİDEM ENGİN ARA VERMİYOR

24 Haziran seçimlerinde CHP’nin iktidar olması ve Sayın Muharrem İNCE’nin Cumhurbaşkanı seçilmesi için saha çalışmalarını ara vermeksizin aktif bir şekilde yürüten CHP İstanbul Milletvekili Didem ENGİN, Bayrampaşa, Beyoğlu ve Şişli ilçelerinde seçim çalışmalarına devam etti. 

DİDEM ENGİN ARA VERMİYOR
Bu haber 19 Haziran 2018 - 12:11 'de eklendi.

Didem ENGİN Bayrampaşa İlçe Başkanlığı’nın Yıldırım Mahallesi’ndeki çalışmalarına katıldı, seçim standını ziyaret ederek parti emekçileriyle bir araya geldi ve onlara çalışmaları için teşekkür etti.

BEYOĞLU İSTİKLAL CADDESİ’NDE SEÇMENLERİN SORULARINI YANITLADI 

Beyoğlu çalışmasında İstiklal Caddesi’ndeki seçim standındaki çalışmalara destek veren Didem ENGİN, hem broşürleri dağıttı hem de seçmenlerin sorularını yanıtladı, CHP’nin iktidarı ve Sayın Muharrem İNCE’nin Cumhurbaşkanlığı için seçmenlerden oy istedi.

ŞİŞLİ’DE GENÇLİK KOLLARI İLE BİRLİKTE STANDLARINDAKİ ÇALIŞMALARA KATILDI

CHP Şişli gençlik kolları ile birlikte, CHP Şişli İlçe Başkanlığı’nın Şişli ilçesinde açmış olduğu 3 seçim standının 3’ünü de ziyaret eden Didem ENGİN, standlardaki seçim çalışmalarına katıldı ve seçmenlerin sorularını yanıtladı. Kurtuluş, Mecidiyeköy metro çıkışı ve Cevahir alışveriş merkezi önündeki standları ziyaret eden Didem ENGİN, hem seçmenlerin sorularını yanıtladı hem de standlarda çalışan tüm parti emekçilerine emekleri için teşekkür etti.

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA